ZİLLET SON BULACAK, CUMHUR KAZANACAK”

ZİLLET SON BULACAK, CUMHUR KAZANACAK”

ZİLLET SON BULACAK, CUMHUR KAZANACAK”  AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkan Vekili ve Bosna Hersek Dostluk Grubu Başkanı Refik Özen, Soğanlı Nilüfer Spor Kulübü’nün davetine katılarak Kulüp üyeleri ve mahalleliler ile bir araya geldi. Gençler ve mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Vekil Özen, tüm taleplerin takipçisi olacağının sözünü verdi.

12 Şubat 2019 - 21:58
Reklam

AK PARTİ BURSA MV. REFİK ÖZEN:

“ZİLLET SON BULACAK, CUMHUR KAZANACAK”

 AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkan Vekili ve Bosna Hersek Dostluk Grubu Başkanı Refik Özen, Soğanlı Nilüfer Spor Kulübü’nün davetine katılarak Kulüp üyeleri ve mahalleliler ile bir araya geldi. Gençler ve mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Vekil Özen, tüm taleplerin takipçisi olacağının sözünü verdi.

AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Bursa’yı karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelmeye, onların sorunlarını ve isteklerini dinlemeye devam ediyor. Son olarak Soğanlı Nilüfer Spor Kulübü’nü ziyaret eden Refik Özen, burada gençler ve mahallelilerle sohbet etti.

Soğanlı Mahallesinin her seçimde AK Parti’ye gereken desteği verdiğinin altını çizen Refik Özen, Soğanlı Nilüfer Spor Kulübü’nün eksiklerinin yanı sıra taleplerinin de takipçisi olacağını söyledi.

Türkiye’nin kısa zaman içerisinde birçok badire atlattığını ancak dimdik ayakta durduğunu söyleyen AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, “Ülkemiz çok önemli bir beka mücadelesinin içerisindedir. Bir yanda terörden nemalananlar ve onların destekçileri, bir yanda ise Türkiye’nin bekası için ortak paydada buluşan bizler varız. Ben inanıyorum ki, bu mücadelenin sonunda zillet son bulacak, cumhur kazanacaktır” ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı’nın 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için Bursa’da 18-0 gibi bir hedefinin olduğunu dile getiren Vekil Refik Özen, Soğanlı Mahallesinin yine gereken desteği vereceğinden şüphesi olmadığını söyledi. 

 

Bu haber 174 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doruk Sağlık Grubu Hemşireleri Unutmadı
Doruk Sağlık Grubu Hemşireleri Unutmadı
Oruç Tutarken İlaçlarımızı Nasıl Almalıyız?
Oruç Tutarken İlaçlarımızı Nasıl Almalıyız?