Türk Kızılay’ın Kampanyasına Aktaş’tan Destek

Türk Kızılay'ın Kampanyasına Aktaş'tan Destek

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan, Türk Kızılay’ın Kurban vekalet kampanyasına destek. Türk Kızılay’ın Kurban vekalet kampanyası Bursa’da büyük ilgi görüyor. Kampanyaya Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ta destek verdi.

30 Temmuz 2019 - 14:25
Reklam

TÜRK KIZILAY’IN KURBAN VEKALET KAMPANYASINA ALİNUR AKTAŞ’TAN DESTEK

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan, Türk Kızılay’ın Kurban vekalet kampanyasına destek.

Türk Kızılay’ın Kurban vekalet kampanyası Bursa’da büyük ilgi görüyor. Kampanyaya Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ta destek verdi.

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti. Başkan Aktaş, Kurban vekaletini Türk Kızılay’a bağışladı. Burada yaptığı konuşmada Türk Kızılay’ın Türk Kızılay’ın, Türkiye’nin dünyaya uzanan merhamet eli olduğunun altını çizdi. Kurban’ın İslam Alemi’nde paylaşma ve merhamet duygularını zirveye taşıdığını belirten Alinur Aktaş, Türk Kızılay’ın veren el ile alan el arasındaki en güvenilir köprülerden biri olduğunu vurgulayarak Türk Kızılay’ın Kurban Vekalet kampanyasına destek çağrısı yaptı.

Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan ;Türk Kızılay’ın bu yıl dünyanın 50 farklı ülkesinde Kurban bereketini ve sevincini yaşatacağını belirtti. Bursa’nın her zaman olduğu gibi merhamet ve paylaşmaya dayalı medeniyet anlayışının en güzel örneklerinden bu bayramda da sergileyeceğine olan inancını dile getirdi. Gürkan, Türk Kızılay’a destek veren tüm hayırseverlere teşekkür etti.

KURBAN VEKALET KAMPANYAMIZA KATILIM İÇİN…

Kurban vekaletini Türk Kızılay’a bağışlamak isteyen hayırseverlerimiz, yurtiçi 1 hisse kurban vekâlet bedeli olarak 850 TL öderken, yurtdışı kurban vekâlet bedeli için 725 TL ödeyecekler. Kurban ibadetlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasının huzurunu yaşamak isteyen vatandaşlarımız, vekaletlerini bağışlarken;

*www.bursakizilay.org.tr adresi üzerinden,

* Vakıflar Bankası Bursa Organize Sanayi Şubesi Hesabına Havale /EFT IBAN: TR 31 0001 5001 5800 7307 7617 16 yoluyla,

* 0541 220 24 40 numaralı telefondan ulaşarak,

*Ya da Vekalet Kabul Merkezlerimizde kredi kartı kullanarak veya nakit olarak işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Bu haber 269 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şule İdil davasında rapor üstüne rapor
Şule İdil davasında rapor üstüne rapor
Feyzioğlu, Emine Bulut ailesinin avukatlığını üstlendi
Feyzioğlu, Emine Bulut ailesinin avukatlığını üstlendi