Türk Kızılay Bursa Şubesi bayram coşkusuna ortak oldu

Türk Kızılay Bursa Şubesi bayram coşkusuna ortak oldu

Türk Kızılay Bursa Şubesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı anlamlı bir etkinlikle kutladı. Gerçekleştirilen organizasyonla Dr. Rüştü Burlu Çocuk Evleri Sitesi'nde kalan gençlerin bayram sevinçleri paylaşıldı.

20 Mayıs 2020 - 21:08

Türk Kızılay Bursa Şubesi, organizasyonları ile iyilik ve mutluluğu paylaşmaya devam ediyor. Bir yandan gerçekleştirilen yardım faaliyetleri ile pandemi sürecinde umut olmaya devam eden Türk Kızılay Bursa Şube Yönetimi, gönüllüleri ve çalışanları diğer yandan da gerçekleştirilen organizasyonlarla her kesimden insanın sevincine ortak oluyor. Bu kapsamda Dr. Rüştü Burlu Çocuk Evleri Sitesi'nde gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması ile çocuk evinde kalan gençler gönüllerince bir gün yaşadı.


Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcıları Fikriye Aydın ve Orhan Bayrak katıldı. Gençlerin gerçekleştirdiği çeşitli faaliyetlerle renklenen organizasyona gençlerin fener alayı damgasını vurdu. Saatler 19.19'u gösterdiğinde tüm Türkiye ile birlikte İstiklal Marşı'nı okuyan gençlerin coşkusu görülmeye değerdi. Organizasyon, gençlere yapılan ikramlarla sona erdi.

Bu haber 60 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özer, ilk yazısıyla 8 Haziran'da Pembe Pusula Gazetesinde okurlarıyla buluşacak...
Özer, ilk yazısıyla 8 Haziran'da Pembe Pusula Gazetesinde...
Bintaş, ilk yazısıyla 8 Haziran'da Pembe Pusula Gazetesinde okurlarıyla buluşacak...
Bintaş, ilk yazısıyla 8 Haziran'da Pembe Pusula Gazetesinde...