STK lardan birlik vurgusu

STK lardan birlik vurgusu

DOSABSİAD VE BALKANTÜRKSİAD’DAN BİRLİK VURGUSU… Bursa – Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul Toplantısının ardından Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (DOSABSİAD) Başkanı seçilen Nilüfer Çevikel ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

08 Mayıs 2019 - 17:03

DOSABSİAD VE BALKANTÜRKSİAD’DAN BİRLİK VURGUSU…

Bursa – Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul Toplantısının ardından Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (DOSABSİAD) Başkanı seçilen Nilüfer Çevikel ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karşılıklı işbirliği olanaklarının değerlendirildiği ziyarette konuşan BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, “Kentimizin geleceğine yön verecek ve fayda sağlayacak tüm projelerde DOSABSİAD ile işbirliği yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

BALKANTÜRKSİAD, DOSABSİAD’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel ve Yönetimini ziyaret ederek başarılı bir çalışma dönemi diledi.

DOSAB’ın ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlayan en önemli üretim merkezlerinden biri olduğunu dile getiren Başkan Tunakan, “DOSAB, Türkiye’nin en önemli üretim üslerinden biridir. Birçok sektörde faaliyet gösteren firmaları bünyesinde barındıran bir bölgede sizlerin yaptığı çalışmaların önemi de yadsınamayacak derecededir. Ben DOSAB ve DOSABSİAD’ı kent ve ülke ekonomisine kazandırdıklarından ötürü tebrik ediyorum” dedi.

DOSABSİAD ile ortak paydalarının ‘Bursa’ olduğunu da kaydeden Berat Tunakan, “Bursa, bizim en büyük paydamız ve gücümüzdür. Bu sebepten kentimizin geleceğine yön verecek ve fayda sağlayacak tüm projelerde DOSABSİAD ile işbirliği yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel ise, “Bizler kentimizin ve ülkemizin kaynaklarını verimliliği ve yenilikçiliği artıracak şekilde kullanmak zorundayız. Bunun için bütüncül bir hazırlık sürecine ihtiyacımız var. Bu noktada DOSABSİAD olarak bizler de üzerimize düşeni yapacağız” ifadelerini kullandı.

BALKANTÜRKSİAD’ın çalışmalarını ve projelerini yakından takip ettiğini de dile getiren Çevikel, önümüzdeki dönemde ortak projelerde yer almaktan mutluluk duyacaklarını da belirtti. 

Bu haber 254 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖSYM Başkanı Aygün'den YKS açıklaması
ÖSYM Başkanı Aygün'den YKS açıklaması
"Türkiye'de provokasyon mevsimi kapalıdır"