Stajyerler Dündar ile Buluştu

Stajyerler Dündar ile Buluştu

Dündar’dan Stajyerlere Nasihatler Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yaz döneminde belediyede staj yapan öğrencileri uğurladı.

24 Temmuz 2019 - 15:07
Reklam

  • Stajyerler Başkan Dündar ile Buluştu
  • Dündar’dan Stajyerlere Nasihatler

 

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yaz döneminde belediyede staj yapan öğrencileri uğurladı.

 

Osmangazi Belediyesi’nde yaz döneminde staj yapan üniversite öğrencileri stajlarını başarıyla tamamladı. Belediyenin çeşitli bölümlerinde staj yapan öğrenciler ile bir araya gelen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, belediyede yaptıkları staj süresince deneyimleri ve yaşadıklarıyla ilgili gençlerle sohbet etti. Öğrencilerle tek tek vedalaşarak fotoğraf çektiren Başkan Dündar, emeklerinden ve katkılarından dolayı da stajyerlere teşekkür etti.

 

Stajyerlere mesleki yaşamlarında başarılar dileyen Başkan Dündar, eğitim ve öğretim hayatında okullarda verilen eğitimin yanında öğrencilerin uygulamalı eğitimlerle, stajlarla ileriki yaşamları için tecrübe kazandığını söyledi. Osmangazi Belediyesi’nde staj yapmanın ayrıcalığı ve staj süresince kazandırdıkları bilgi ve birikimin meslek hayatında gençlere büyük fayda sağlayacağını ifade eden Başkan Dündar, “Artık üniversite mezunu olmak yetmiyor. Her türlü görevin üstesinden gelmek ve en iyisini başarmak için çok çalışmalı, kendinizi her konuda eğitmelisiniz. Diliyorum ki bu bilinçle okul ve iş hayatınızı şekillendirir ve ülkesine milletine hayırlı birer birey olursunuz” dedi.

Bu haber 77 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadınlar Kupa Voley'de 1. etap başlıyor
Kadınlar Kupa Voley'de 1. etap başlıyor
"Süper Lig'e kadın hakem formülü