Sevgilisini darp ettiği iddia edilen ünlü oyuncu savcıya ne dedi...

Sevgilisini darp ettiği iddia edilen ünlü oyuncu savcıya ne dedi ?

Şarkıcı sevgilisi Sıla Gençoğlu'na fiziki ve psikolojikşiddet uyguladığı iddia edilen ve hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı verilen oyuncu Ahmet Kural avukatıyla birlikte İstanbul Adliyesi'ne giderek Cumhuriyet Savcısı'na ifade verdi.

05 Kasım 2018 - 17:39
Reklam


Şarkıcı sevgilisi Sıla Gençoğlu'na şiddet uyguladığı iddia edilen ve hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı verilen oyuncu Ahmet Kural avukatıyla birlikte İstanbul Adliyesi'ne giderek Cumhuriyet Savcısı'na  ifade verdi. 

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun, 1 Kasım İstanbul Adalet Sarayı'na giderek oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'ın kendisine fiziki ve psikolojik şiddet uyguladığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. 3 ay koruma kararı alınan Sıla Gençoğlu'nun  avukatı Rezan Epözdemir "Müvekkilim Sıla Gençoğlu’nun yaşadığı psikolojik ve fiziksel şiddete ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın dosyasında yer alan müvekkil ifadesi, hastane raporu ve tanık anlatımları itibariyle olayın nasıl gerçekleştiği net bir şekilde ortadadır. Şüphelinin eylemine uyan suçlardan cezalandırılması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gerekli hukuki başvuru yapılmıştır" diye konuştu. 

Ahmet Kural İstanbul Adliyesi'ne gelerek Cumhuriyet Savcısı'na  ifade verdi. Kural adliye çıkışında gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında "Konuyla ilgili açıklamayı sadece resmi makamlara yapacağım. Benim için yeni bir başlangıç. Böyle bir olayın içinde olduğum için herkesten tekrar özür diliyorum. Asılsız iftiraf yargısız insaf yapanlara bunu söylüyorum haksız olmak haksızlığa uğramaktan daha acıdır." dedi.

Ahmet Kural'ın avukatı Sibel Aydın  "Konuyu kamuoyu ile paylaşmama kararı aldık. Olayı tüm ayrıntılarıyla içeride anlattık. Toplum tek taraflı yönlendirilmiş ve algı oluşturulmuştur.  Adil yargılanma hakkına herkesin saygı duyması gerekiyor. Sıla hanımın avukatı olan meslektaşımı şikayet edeceğim. Müvekkilimin asılsız iddialar hakkında yasal sürece yarından itibaren başlıyoruz" dedi. Bu haber 175 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Metro Projesinin Arkasında 
Cumhurbaşkanı Metro Projesinin Arkasında 
 ANDIÇ: MÜTEAHHİTLERİMİZİ YERLİ ÜRÜNLERE TEŞVİK ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.
ANDIÇ: MÜTEAHHİTLERİMİZİ YERLİ ÜRÜNLERE TEŞVİK ETMEK...