Nilüfer Belediyesi 32. yılını kutladı

Nilüfer Belediyesi 32. yılını kutladı

Nilüfer Belediyesi’nin 32. kuruluş yıl dönümüne coşkulu kutlama  Nilüfer Belediyesi’nin kuruluşunun 32. yıl dönümü, düzenlenen gecede çalışanlar ve yöneticiler tarafından coşkuyla kutlandı. Gecede konuşma yapan Başkan Turgay Erdem, “Birlikte nice yıllara, daha çok çalışarak, değerlerimizden ve hizmetlerimizden ödün vermeden ulaşacağız” dedi.

26 Haziran 2019 - 16:27

Nilüfer Belediyesi’nin 32. kuruluş yıl dönümüne coşkulu kutlama 

 

Nilüfer Belediyesi’nin kuruluşunun 32. yıl dönümü, düzenlenen gecede çalışanlar ve yöneticiler tarafından coşkuyla kutlandı. Gecede konuşma yapan Başkan Turgay Erdem, “Birlikte nice yıllara, daha çok çalışarak, değerlerimizden ve hizmetlerimizden ödün vermeden ulaşacağız” dedi.

 

Nilüfer Belediyesi’nin  kuruluşunun 32. yıldönümü, düzenlenen gecede coşkuyla kutlandı. Holiday Inn Otel’de gerçekleştirilen yıl dönümü gecesine Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, geçmiş dönem Nilüfer Belediye Başkanları Faruk Baykal, Mustafa Bozbey ve eşi Seden Bozbey, eski bakanlardan Turhan Tayan, CHP Genel Başkan Yardımcıları Orhan Sarıbal ile Lale Karabıyık, CHP PM Üyesi Gamze Pamuk Ateşli, geçmiş dönem CHP Bursa Milletvekilleri,  CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır, siyasi partilerin ilçe başkanları ve temsilcileri, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları, Nilüfer Belediye Meclisi Üyeleri, Nilüfer İlçe Müftüsü Mehmet Öztürk ve mahalle muhtarları da katıldı.

“DAHA ÇOK ÇALIŞARAK NİCE YILLARA ULAŞACAĞIZ”

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, geceye katılanları,  Başkan Yardımcıları ile birlikte tek tek karşılayarak, ‘Hoş geldiniz’ dedi. Çalışanların yoğun katılım gösterdiği gece, Başkan Turgay Erdem’in konuşmasıyla başladı. Nilüfer ailesiyle olmaktan gurur duyduğunu belirterek konuşmasına başlayan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Belediyemizin kuruluşunun üzerinden tam 32 yıl geçti. Yeni yaşımız bütün Nilüfer ailesine, bizlere verdikleri destekle Nilüfer’i bu günlere taşımamızı sağlayan tüm Nilüferliler’e kutlu olsun. Sizin özverili çalışmalarınızla bugünlere geldik. Nilüfer’i siz var ettiniz. İnanıyorum ki, birlikte nice yıllara, daha çok çalışarak, değerlerimizden ve hizmetlerimizden ödün vermeden ulaşacağız. Bu akşam burada sizinle, ailelerinizle birlikte olmak, 32. yaşı birlikte kutlamak inanın büyük mutluluk benim için. Yaklaşık 15 yıldır sizinle birlikteyim. Bir çoğunuzla bir çok projede birebir çalıştık, omuz omuza vererek çok işler başardık. Bu başarılı tabloda ailelerinizin de desteği büyük. Onlara da yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

“EN BÜYÜK DİLEĞİM NİLÜFER’İN ADINI DAHA ÇOK DUYURMAK”

31 Mart’tan sonra yeni bir döneme başlandığını vurgulayan Başkan Turgay Erdem, bundan sonra da el ele vererek Nilüfer sevgisini ve aidiyet duygusunu daha da geliştirmeyi hedeflediklerini söyledi. Çalışanlardan beklentilerini de dile getiren Başkan Turgay Erdem konuşmasına şöyle devam etti: “Sizlerden özellikle istediğim, ‘Yeni Nesil Nilüfer’ için çalışırken, Nilüfer Belediyesi’nin hizmet anlayışını, hedeflerini sahiplenmenizdir. Çalışmalarınıza, yüzünüzdeki gülümsemeyi, kalbinizdeki insan sevgisini çoğaltarak devam etmenizdir. Nilüfer’in adını ‘ilk’lerle, ‘önce’lerle, ‘örnek’lerle Türkiye’de, Avrupa’da, bütün dünyada daha çok duyurmak en büyük dileklerimden biridir. Nilüfer’in bugünlere gelmesine katkı koyan tüm Nilüferliler’e, muhtarlarımıza, meclis üyelerine, merhum başkanımız Ziya Güney’e, geçmiş dönem başkanlarımız Faruk Baykal ile Mustafa Bozbey’e sonsuz teşekkürler.”

EMEKLİ OLAN PERSONELE PLAKET

Başkan Turgay Erdem’in konuşmasının ardından, son bir yıl içinde Nilüfer Belediyesi’nden emekli olanlar için plaket töreni düzenlendi. Tek tek sahneye çağrılan Nilüfer Belediyesi’nin emektar çalışanlarına Başkan Turgay Erdem ve geçmiş dönem Nilüfer Belediye Başkanları Mustafa Bozbey ile Faruk Baykal plaket vererek emekleri için teşekkür ettiler. Daha sonra Başkan Turgay Erdem, Mustafa Bozbey, Faruk Baykal, Nilüfer Belediyesi yöneticileri ve emekli personelle birlikte yıl dönümü pastasını birlikte kesti.

CENGİZ ATEŞ COŞTURDU

Kutlama gecesinin finalinde Bursa’nın sevilen seslerinden Cengiz Ateş sahne aldı. Hareketli parçaları ile geceye katılanları coşturan Cengiz Ateş, performansıyla beğeni topladı. Katılanların gönüllerince eğlendiği gecede Başkan Turgay Erdem ile Mustafa Bozbey de sahneye çıkarak birer şarkı seslendirdi. Profesyonellere taş çıkartan Erdem ve Bozbey, büyük alkış aldı.  

Bu haber 295 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"ABD'ye ait 2 B-1 uçağına yakıt ikmali yapıldı"
ABD'de sular durulmuyor
ABD'de sular durulmuyor