KAYAPA OSB’de Başkan Yalçın Toy

KAYAPA OSB'de Başkan Yalçın Toy

KAYAPA OSB’NİN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA YALÇIN TOY SEÇİLDİ… BURSA - Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde ıslah sürecinin tamamlanmasının ardından ilk Müteşebbis Heyet Toplantısı Heykel Valilik Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

14 Mayıs 2019 - 23:34
Reklam

 

      KAYAPA OSB’NİN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA YALÇIN TOY SEÇİLDİ…

BURSA - Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde ıslah sürecinin tamamlanmasının ardından ilk Müteşebbis Heyet Toplantısı Heykel Valilik Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Bursa Valisi ve Kayapa OSB Müteşebbis Heyeti Başkanı Yakup Canbolat başkanlığında gerçekleşen toplantıda, gelecek dönemde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ele alınarak değerlendirildi.

Müteşebbis Heyet Toplantısının ardından gerçekleştirilen görev dağılımında da Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığına, daha önce Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) Başkanlığı da yapan Yalçın Toy seçildi. Başkan Vekilliği görevine İlker Duran getirilirken, Ali Güler, Salim Balcı ve Muammer Ballı da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacaklar. Denetim Kurulu üyeliklerine ise Cüneyt Canbolat ile Fevzi Çağlayan seçildiler.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy, “Öncelikle hayırlı uğurlu olsun diyorum. 20 yıllık sürecin sonuna geldik. Çok mutluyuz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan aldığımız şevk ve tecrübeyle, Kayapa Organize Sanayi Bölgesi olmamızın da verdiği heyecanla bundan sonra daha çok çalışacağız. Bölgemizi daha yaşanılabilir, daha çevreci, sanayicimizin de yatırım yapacağı, gözbebeği olacağı bir bölge haline getirmek için emek sarf edeceğiz. Tüm sanayicilerimizi yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Bu haber 131 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alzheimer'dan Korunma Yolları
Alzheimer'dan Korunma Yolları
Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz
Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz