Hiç Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Hiç Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Bursa Halkla İlişkiler Derneği'nin (BHİD) alt markası Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri 7. kez sahiplerini buluyor.  “HİÇ Fark Yaratıyor” sloganıyla yola çıkılan 7. HİÇ Ödül Töreni 18 Nisan'da Jülide Ateş'in sunumu ile sektör temsilcileri, protokol ve iş dünyasını bir araya getirecek.

12 Nisan 2019 - 15:57
Reklam

Bursa Halkla İlişkiler Derneği'nin (BHİD) alt markası Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri 7. kez sahiplerini buluyor.

 

 “HİÇ Fark Yaratıyor” sloganıyla yola çıkılan 7. HİÇ Ödül Töreni 18 Nisan'da Jülide Ateş'in sunumu ile sektör temsilcileri, protokol ve iş dünyasını bir araya getirecek.

 

Sektörel iletişimin artması ve meslek bilincinin gelişmesi adına ulusal çapta gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuz, her geçen yıl etkisini arttırıyor. BHİD Yönetimi, HİÇ Komite üyeleri ve basın mensuplarının katılımı ile 20 Aralık’ta düzenlenen basın toplantısıyla başlayan HİÇ süreci, 8 Mart’a kadar www.hicodulleri.org adresinden online olarak yapılan başvurular ile devam etti. Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından 30 Mart'ta birbirinden değerli jüri üyelerinin değerlendirmeleri ile ödül sahipleri belirlendi.

 

Bu sürecin ardından başlayan heyecanlı bekleyiş 18 Nisan'da gerçekleştirilecek görkemli tören ile son bulacak.

 

HİÇ Ödülleri'nin titiz bir çalışmanın eseri olduğunun altını çizen BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmezay, "HİÇ Fark Yaratıyor! sloganıyla bu yıl 7'incisini gerçekleştireceğimiz ödül törenimiz için komitelerimiz ciddi bir çaba sarf etti. Gönüllülük esası ile çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.  HİÇ Ödülleri Kasım ayında başlayan ve ödül töreni ile sona eren uzun bir maraton. Bu maratonda gönüllülük asası ile çalışan komite üyelerimizin yanında, jüri üyelerimiz ve tabi ki gecemizi gerçekleştirmemizi sağlayan sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu bir ekip işi" dedi.

 

2013 yılındabaşlayan HİÇ ÖdülsüreciileilgilibilgiverenMustafa Sönmezay, “Halklaİlişkilerprojelerini 2013 yılındanbuyanadüzenlediğimiz HİÇ ÖdülTörenleriilegenişkitlelereduyurduk. Amacımızfarklısektörlerinyoğunemeklerharcayarakortayakoyduklarıprojelerinödüllendirilmesidışında,kurumlaraörnekteşkiletmesi,  mesleğingelişiminekatkısağlaması, çağımızınyenilikveyöntemlerinisektörlepaylaşılmasıdır.BilindiğiüzereHalklaİlişkilerprojelerikurumlariçinolmazsaolmazlardandır” açıklamasındabulundu.

 

HİÇ Ödülleri’ne başvuruların her yıl artmasını, sektörel bilincin gelişmesinede katkı sağlanması açısından önemsediklerini ifade eden Sönmezay,“ Bursa’da başlayan yarışmamızın yıllar içerisinde ulusala açılması ve meslektaşlarımızın göstermiş oldukları ilgi, bizim en büyük motivasyonumuzdur. Mesleğimize nitelik kazandırmanın yanı sıra kurumların birbirlerini daha yakından tanımasına, iletişim kanallarının gelişmesine vesile olan yarışmamızda her geçen yıl başvuru sayısı da artış göstermektedir. Ülkenin çeşitli şehirlerinden gelen başvurularda bizleri bu süreçte oldukça heyecanlandırıyor. Bursa’mızın tanıtımı açısından daönemli bir adımdır” dedi.

 

Başkan Sönmezay, 2013 yılında 18 proje ile başvuru yapılan HİÇ Ödülleri’ne 2018 yılında ise 78 proje ile başvuru yapılırken 2019 yılında 80 projenin üzerine çıktıklarını hatırlattı.

 

Jüri üyelerine de değinen Mustafa Sönmezay, projelerin bu yıl da yine mesleğin duayeni isimlerden oluşan güçlü bir jüri tarafından tarafsızca değerlendirileceğinin altını çizdi.

Bu haber 170 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alzheimer'dan Korunma Yolları
Alzheimer'dan Korunma Yolları
Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz
Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz