Gözgeç Teşekkür Turunda

Gözgeç Teşekkür Turunda

Vekil Gözgeç teşekkür turunda... Bursa - AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi ve Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Av. Emine Yavuz Gözgeç, Kapalı Çarşı’da esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 31 Mart Yerel Seçimleri’nde verdikleri güçlü destekten dolayı teşekkür etti. 31 Mart’ta Bursa’da Gönül Belediyeciliğinin kazandığının altını çizen Gözgeç, Bursa’yı her anlamda yatırım ve kazanımlarla dolu bir sürecin beklediğini ifade etti.

14 Mayıs 2019 - 23:40

Vekil Gözgeç teşekkür turunda...

Bursa - AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi ve Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Av. Emine Yavuz Gözgeç, Kapalı Çarşı’da esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 31 Mart Yerel Seçimleri’nde verdikleri güçlü destekten dolayı teşekkür etti. 31 Mart’ta Bursa’da Gönül Belediyeciliğinin kazandığının altını çizen Gözgeç, Bursa’yı her anlamda yatırım ve kazanımlarla dolu bir sürecin beklediğini ifade etti.

AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Kapalı Çarşı’yı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yerel seçim sürecinde Bursalıların Cumhur İttifakı’na duydukları güveni açıkça ortaya koyduğunu belirten Emine Yavuz Gözgeç,

"Bursa’da Cumhur İttifakı’nın başarısının arkasında vatandaşlarımızın bizlere duyduğu güven yatmaktadır. Bu desteğe layık olmak ve sürdürebilmek için Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve İlçe Belediye Başkanlarımızla birlikte çok çalışacağız. Önümüzdeki dönem Bursa açısından yatırım ve kazanımlarla dolu olacak” dedi.

Bu haber 616 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Öksüz ve yetimler için yeni bir birim kurulacak"
Kılıçdaroğlu, Anıtkabir'i ziyaret etti!
Kılıçdaroğlu, Anıtkabir'i ziyaret etti!