Engelliler Meclisi Afyon’da

Engelliler Meclisi Afyon'da

Engelliler Meclisi Zafer Ruhunu Afyon’da yaşadı BURSA – Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında büyük taarruzun 97’inci yılında Afyonkarahisar’a gezi düzenledi

04 Eylül 2019 - 12:33
Reklam

Engelliler Meclisi Zafer Ruhunu Afyon’da yaşadı

BURSA – Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında büyük taarruzun 97’inci yılında Afyonkarahisar’a gezi düzenledi.

Bursa Kent Konseyi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Engelliler Meclisi, 97 yıl önceki milli mücadele ruhu yeniden yaşamak için 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Büyük Taarruzu yönettiği Kocatepe’yi, ardından İstiklal Tanıtım Merkezi’ni ziyaret etti. Yaklaşık 200’e yakın engelli birey ile ailelerinin katıldığı gezide, kafileyi Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek karşıladı. Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyeleri ile tek tek ilgilenen Zeybek, “konuklarımızı ilimizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduk. Bursa Kent Konseyi’nin çalışmalarının yoğunluğunu biliyor takdir ediyorum. Sizleri aramızda görmek, aynı sofrada oturup sohbetinize nail olmak bizler için büyük bir onurdur” dedi.

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez ise, ‘Sizlere Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş ile Bursa Kent Konseyi Başkanımız Şevket Orhan’ın selamlarını getirdik. Misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz. Bu anlamlı günde büyük zaferin yaşandığı topraklarda olmaktan ayrıca onur duyuyoruz. Bizlerin buraya gelmesinde büyük destekleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’a bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyeleri, ziyaretinde ardından Kocatepe’yi, İstiklal Tanıtım Merkezi’ni ve Ulucami’yi gezdi.

Bu haber 677 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Deprem çantası hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
Deprem çantası hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
İstanbul Havalimanı'nda önlemler devam ediyor
İstanbul Havalimanı'nda önlemler devam ediyor