EndülüsPark AVM’de anlamlı kermes

EndülüsPark AVM’de anlamlı kermes

EndülüsPark AVM, sosyal sorumluluk projelerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

13 Şubat 2018 - 18:55
Reklam

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bursa İktisadi İşletmesi üyeleri Sevgililer Günü dolayısıyla EndülüsPark AVM’de kermes açtı.

Çağdaş Yaşam Ayşe Leyla Akçağlılar Kız Öğrenci Yurdu’nun ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla düzenlene kermeste, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bursa İktisadi İşletmesi üyelerinin elleriyle yaptıkları oyuncak, takı, çanta, kıyafet, aksesuar, ev dekorasyon gibi ürünler satışa sunuldu.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bursa Şube Başkanı Süheyla Kaplan, kermese ilişkin yaptığı açıklamada, “Prof. Dr. Türkan Saylan’ın kurmuş olduğu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği bünyesinde çalışan İktisadi İşletmemiz, çağdaş birey ve çağdaş topluma ulaşmak amacıyla gönül ve düşünce birliği içinde çıktığı yoluna umut ve heyecanla devam etmektedir. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için ürettiğimiz projelerimize her yıl yenilerini ekliyoruz. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İktisadi İşletmemiz gönüllülerimiz ve burs verenlerimiz ile birlikte yıllardır ilk, orta ve yükseköğretim kız öğrencilerine eğitimlerine destek amaçlı burs vererek onların hayatlarına dokunup daha aydınlık yarınlara ulaşmalarına katkıda bulunuyoruz. Bu bağlamda düzenlediğimiz, Sevgililer Günü Kermesimizden elde edilen geliri Çağdaş Yaşam Ayşe Leyla Akçağlılar Kız Öğrenci Yurdumuza bağışlayacağız. Kermesimizi ziyaret ederek alışveriş yapan herkes, aynı zamanda çocuklarımızın geleceğine de katkı sağlamış olacak. ”dedi.

Kermese katılan ÇYD üyesi kadınlar ise; çocukların geleceğine katkı sağlamak için düzenledikleri kermese gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.

Bu haber 273 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Anksiyete Bozukluğu Tedavi Edilebilir mi?
Anksiyete Bozukluğu Tedavi Edilebilir mi?
BOSE'de final için 'şah' dediler
BOSE'de final için 'şah' dediler