Doruk Sağlık Grubu Hemşireleri Unutmadı

Doruk Sağlık Grubu Hemşireleri Unutmadı

DORUK SAĞLIK GRUBU HEMŞİRELERİNİ UNUTMADI   BURSA – Her yıl 12 – 18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası’nda Doruk Sağlık Grubu da hastanelerinde görev yapan hemşirelerinin bu anlamlı gününü çeşitli etkinliklerle kutladı.

17 Mayıs 2019 - 17:37

DORUK SAĞLIK GRUBU HEMŞİRELERİNİ UNUTMADI

  •   UZM. DR. FULDEN KÜÇÜK: HEMŞİRELERİMİZİN YERİ BİZLER İÇİN HER ZAMAN AYRIDIR

BURSA – Her yıl 12 – 18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası’nda Doruk Sağlık Grubu da hastanelerinde görev yapan hemşirelerinin bu anlamlı gününü çeşitli etkinliklerle kutladı.

Doruk Sağlık Grubu Medikal Direktörü Uzm. Dr. Fulden Küçük, Doruk Sağlık Grubuna bağlı Yıldırım, Setbaşı ve Çekirge Hastanelerinde görev yapan hemşireler ile bir araya gelerek, onları bu anlamlı günlerinde yalnız bırakmadı.

Hemşirelere çeşitli hediyeler dağıtan Küçük, Doruk Sağlık Grubunun 20’inci kuruluş yılı ve Hemşireler Haftası münasebetiyle Yıldırım, Setbaşı ve Çekirge hastaneleri başhemşireleri Esra Adaletsever, Canan Korkusuz ve Zeynep Mun Metin’e plaket takdim etti.

Hemşirelerle buluşmalarında konuşan Doruk Sağlık Grubu Medikal Direktörü Uzm. Dr. Fulden Küçük, “Hemşireler hem doktorların sağ kolu olmasıyla hem de hastaların yatışında, tedavisinde en büyük yardımcıları olması nedeniyle sağlık alanının en vazgeçilmez personellerindendir. Bu anlamlı haftada Doruk Sağlık Grubunun özverili çalışanları olan siz hemşirelerimizle bir arada olmak bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Hasta yakınlarıyla ve alanda en çok vakit geçiren sağlık personeli olan sizlerin yeri, bizler için her zaman ayrı olacaktır. Umarız ki 20’inci yılımızda ve daha ileriki yıllarda, büyüyen Doruk Sağlık Grubu ailesi içerisinde nice Hemşireler Haftasını beraber kutlarız” dedi. 

Bu haber 827 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son veriler açıklandı: 1743 yeni vaka
Son veriler açıklandı: 1743 yeni vaka
Nilüfer'de sular kesilecek
Nilüfer'de sular kesilecek