Cumhurbaşkanı Bugün Bursa’da

Cumhurbaşkanı Bugün Bursa'da

Cumhurbaşkanı Bugün Bursa'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında bugün saat 14.30'da Bursa'da vatandaşlarla buluşacak.

15 Şubat 2019 - 13:25 - Güncelleme: 15 Şubat 2019 - 13:34
Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursalılarla buluşuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında bugün saat 14.30'da Bursa'da vatandaşlarla buluşacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında bugün Bursa'ya geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gökdere Meydanı'nda saat 14.30'da Bursalılara hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün tek mitingini Bursa'da yapacak. Erdoğan'ın Osmangazi Belediyesi tarafından şehre kazandırılan ve sembol projeler arasında gösterilen Panorama 1326 Fetih Müzesi'nin resmi açılışını yapması bekleniyor.

Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, "Cumhurbaşkanımız Bursalılarla bugün buluşacak. Tüm teşkilatlarımızla seçim için sahadayız. Bursa'ya yakışan bir karşılama ve miting yapacağız" dedi.

BURSA'DA HANGİ GÜZERGAHLAR KULLANILABİLECEK?

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"15 Şubat 2019 Cuma günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'nın ilimize gerçekleştireceği ziyaret nedeni ile alınacak olan trafik tedbirlerinde;

Ziyaret süresince;

Merinos (Türk Petrol) - Kanalboyu arasında kalan Batı kısmındaki Döner kavşak-Merinos Dolmuş durağı- Merinos İzmir gidiş yanyol - Kültürpark İzmir geliş Sıcaksular - Stad caddesi Merinos Kavşağı ile İpekiş - Stad Kavşağı arası iniş ve çıkış - Stadyum Kavşağından, Beşikçiler arası Çekirge gidiş istikametleri, Çekirge Caddesinden Stadyum Kavşağına geliş istikameti, (Beşikçiler ile Stadyum Kavşağı arası) geliş istikametine göre trafiğe kapalı olacak, bu istikametten gelişler Hamzabey (Çelikpalas Otel) kavşağından Muradiye istikametine verilecektir.

Stadyum kavşağı - Altıparmak - 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Meydanı - Altıparmak Çıkış - Cemalnadir Caddesi -  Çakırhamam Kavşağı - Temiz Cadde -  Saltanat Kapı - Atatürk Caddesi - Setbaşı - Yeşil - İnönü Caddesi - Demirtaşpaşa Haşimişcan Caddesi Acemreis Camii gidiş ve geliş istikametleri, İnönü Caddesi - Ankara istikameti Mahmudiye Kavşağına kadar olan bağlantı yolları,

 

Miting öncesi ve miting süresince; Meydancık kavşağından Gökdere iniş ve çıkışı - Yeşil Türbeden Meydancık iniş - Şenöz Lambalardan Meydancık iniş - Meydancıktan Setbaşı Çıkış - İncirli Caddesinden Meydancık gidiş - Mahmudiye Caddesinden Meydancık çıkış ( Meydancık Kavşağından Kurtuluş Caddesi Beyazıt Cadde Kavşağı iniş ve çıkış) istikametleri 14.02.2019 Perşembe günü saat:22.00' dan itibaren 15.02.2019 Cuma günü etkinlik bitinceye  kadar araç trafiğine kapatılacaktır.

T1 (İpekböceği) ve Nostaljik tren hattı saat: 10.00'dan itibaren etkinlik bitene kadar çalışmayacaktır.

Bursa' Rayın İl merkezinde yolcu taşımacılığı faaliyetinde bulunan Metro tren hatlarında zaman zaman kesintilerin olabileceği,

Atatürk Caddesi ve Setbaşı'nda bulunan Burbak parklarına görevlilerimizce ve Burbak görevlilerince de parklanma yapılmasına müsaade edilmeyecektir.

Bu durumlarda vatandaşlarımızın görevlilerimizce yapılacak olan ikaz ve uyarılara riayet etmesi gerekmektedir.

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Sürücülerimiz ziyaret süresince, İstanbul - Ankara - İzmir - Mudanya yolları - Avrupa Konseyi Bulvarı - 11 Eylül Bulvarı - Yakın Çevre yolları ya da Eğitim Caddesi - Teleferik istikameti - İpekçilik ve Beyazıt Caddeleri istikametlerini kullanabileceklerdir.

Ayrıca vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için özellikle trafiğe çıkacak olan sürücülerin toplu taşıma araçlarını kullanmalarının daha uygun olacağı değerlendirilmektedir.

 

Bu haber 242 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doruk Sağlık Grubu Hemşireleri Unutmadı
Doruk Sağlık Grubu Hemşireleri Unutmadı
Oruç Tutarken İlaçlarımızı Nasıl Almalıyız?
Oruç Tutarken İlaçlarımızı Nasıl Almalıyız?