CHP Nilüfer Adayı Erdem’e destek ziyaretleri sürüyor

CHP Nilüfer Adayı Erdem'e destek ziyaretleri sürüyor

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, Bayburtlular Dernek Yönetimi ve İYİ Parti kurucuları'nı seçim ofisinde konuk ederek, istek ve önerilerini dinledi.

02 Şubat 2019 - 15:39

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, daha yaşanılabilir bşr kent için toplum tüm kesimlerinin birlikte hareket etmesinin büyük önem taşıdığını söyledi.

Bayburtlular Dernek Yönetimi, İYİ Parti il kurucuları ve muhtar adaylarının da aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaş, Erdem'i seçim ofisinde ziyaret ederek, destek verdi.

Erdem, yaptığı konuşmada, daha önce olduğu gibi yeni dönemde de vatandaşlarla daha sık bir araya gelmeyi önemsediğini belirterek, "Nilüfer'i daha da geliştirmek için hep birlikte hareket edeceğiz. Bu bakımdan ziyarete geldiğiniz, sorun ve önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyarete gelen Bayburtlular Dernek Yönetimi, İYİ Parti il kurucuları ve muhtar adaylarının desteğinden mutluluk duyduğunu dile getiren Erdem, şöyle konuştu:

"Nilüfer için bana destek verdiğiniz kadar Büyükşehir'de de Mustafa Bozbey'e desteğinizi bekliyorum. Hep birlikte daha yaşanılabilir, daha sorunsuz bir kent için hareket etmeliyiz. Nilüfer'de, kentsel dönüşümden mahalle komitelerinin en küçük istek ve taleplerine kadar, tüm konularda Büyükşehir'i arkamızda hissedersek daha hızlı ve daha etkin çözümler getirebiliriz. Bu nedenle, sizlerle yüz yüze bir araya gelmek, sorularınıza yanıt vermek, önerilerinizi dinlemek, desteğinizi hissetmek bizler için çok önemli. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim."

 

Bu haber 290 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Üniversite adaylarına tercih desteği
Üniversite adaylarına tercih desteği
Osmangazi Meydanı'na büyük övgü
Osmangazi Meydanı'na büyük övgü