"CHP’de partinin iktidar olmasını istemeyen kadrolar...

"CHP'de partinin iktidar olmasını istemeyen kadrolar var"

Demokratik Sol Parti'nin Şişli Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, CNN TÜRK'te katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sarıgül, "Ben Kılıçdaroğlu'na asla kırgın değilim. Kendisinin çok iyi olduğunu biliyorum. Sayın Genel Başkanın çevresinde ona eksik bilgiler veren ve yanlış yönlendiren kadrolar var. CHP'de partinin iktidar olmasını istemeyen kadrolar var" dedi.

02 Şubat 2019 - 11:09

DSP'nin Şişli Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, önemli açıklamalarda bulundu.

Sarıgül'ün sözlerinin satır başları şöyle:

5 yıl önce Sarıgül en değerli adayım diyorsunuz, 5 sene sonra Sarıgül'e kendi ilçesini aday yapmakta zorlanıyorsunuz. Bu meseleyi benim meselem olmaktan çıkarmak genele yaymak lazım. Bugün seçimlere 57 gün var. Hala adaylar belli değil. Nasıl bu adaylar gidecek projelerini anlatacak.

'1 YIL ÖNCE AÇIKLAMALI'

Ben Ana Muhalefet'te sistem meselesine üzülüyorum. İktidar 25 yıldır belediyeleri yönetiyor. Muhalefet olarak görevimiz iktidarın yanlışlarını söylemek. Adalyların açıklanmasını toplumsal barışla yapmak lazım. CHP adaylarını 1 yıl önce açıklamalı.

Ben Kılıçdaroğlu'na asla kırgın değilim. Ben kendisinin çok iyi olduğunu biliyorum. Sayın genel Başkanın çevresinde ona eksik bilgiler veren ve yanlış yönlendiren kadrolar var. CHP'de partinin iktidar olmasını istemeyen kadrolar var.

Bu haber 281 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bursa'da T2 ihalesi tamam sıra imalatta
Bursa'da T2 ihalesi tamam sıra imalatta
Bursa'nın yıldızları kupayla döndü
Bursa'nın yıldızları kupayla döndü