Bursa Lezzetleri Görücüye Çıktı

Bursa Lezzetleri Görücüye Çıktı

BURSA LEZZETLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI… BURSA – 2 Mayıs tarihinde kapılarını açan 2. Bursa Gıda Fuarı, kurumlar arasında yapılan ticari faaliyetlerin haricinde çeşitli aktivitelere de sahne oldu.

08 Mayıs 2019 - 16:57

         BURSA LEZZETLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI…

BURSA – 2 Mayıs tarihinde kapılarını açan 2. Bursa Gıda Fuarı, kurumlar arasında yapılan ticari faaliyetlerin haricinde çeşitli aktivitelere de sahne oldu.

Network Fuarcılık tarafından düzenlenen fuarın üçüncü günü, hem öğrenciler hem ev hanımlarının katıldığı “Bursa Yemekleri” yarışması ile devam etti.

Türkiye Aşçılar Federasyonu’na (TAFED) bağlı Bursa Aşçılar Derneği tarafından fuar kapsamında düzenlenen yarışmada, hem öğrenciler hem de ev hanımları, hünerlerini sergiledi.

“Ustalardan tam not”

Bursa’daki yöresel lezzetlerin günyüzüne çıkarılması ve geleceğe aktarılması amacıyla düzenlenen yarışmada, birbirinden enfes yemekler; TAFED Milli Takım Direktörü ve aynı zamanda Jüri Başkanı Ozan Güngör ile birlikte Fatma Çıkla, Haldun Tüzel, Rafet Çolpan, Mehmet Balta ve Mevlüt Turan’dan oluşan tecrübeli jüri üyelerinden tam not aldı.

Fuar katılımcılarının ilgiyle takip ettiği yarışmada; bronz, gümüş ve altın olmak üzere üç kategoride dereceye girenler madalya ve kupa ile ödüllendirilecek.

Bu haber 209 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖSYM Başkanı Aygün'den YKS açıklaması
ÖSYM Başkanı Aygün'den YKS açıklaması
"Türkiye'de provokasyon mevsimi kapalıdır"