BGYM’den ’Tuzağa Düşme’ kitapçığı

BGYM'den 'Tuzağa Düşme' kitapçığı

Terör örgütlerinin yalan haberleri “Tuzağa Düşme!” kitapçığı ile çürütüldü

14 Şubat 2018 - 17:46
Reklam

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun talimatıyla Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM), tarafından yapılan çalışmayla, Zeytin Dalı Harekâtı’na karşı terör örgütü mensupları ve yandaşlarının sosyal medyada yürüttüğü dezenformasyon faaliyetlerini ortaya çıkartan "Tuzağa Düşme" adlı bir kitapçık hazırlandı.

Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu,

"Zeytin Dalı Harekâtı'nda karşımızda varlık gösteremeyen terör örgütleri psikolojik harp teknikleriyle ve siviller üzerinden yaptıkları manipülasyonlarla özellikle sosyal medya üzerinden bir dezenformasyon faaliyeti başlattı. Zeytin Dalı Harekâtına ilişkin özellikle sosyal medyada dezenformasyonu önlemeye yönelik olarak Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğümüz eliyle kitapçık hazırladık. Teröristlerin ve destekçilerinin yalanları 8 ayrı dilde yayınlanan 'Tuzağa Düşme!' kitapçığı ile çürütülüyor, gerçekler tüm dünyaya anlatılıyor." dedi. 

BYEGM tarafından hazırlanan 48 sayfalık 

"Tuzağa Düşme!" adlı kitapçık sosyal medya aracılığıyla internet ortamında kamuoyuna ulaştırılırken, basılı olarak da dağıtımı gerçekleştirilecek.


Bu haber 452 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dr.Ünal'dan Güzelyalı'ya güzel müjde
Dr.Ünal'dan Güzelyalı'ya güzel müjde
Tanzim Satışlara İlgi Büyük
Tanzim Satışlara İlgi Büyük