Bebka Destekli İnovasyon Eğitimleri Tamamlandı

Bebka Destekli İnovasyon Eğitimleri Tamamlandı

BEBKA DESTEKLİ İNOVASYON EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü BEBKA (Bursa-Eskişehir-Bilecik Kalkınma Ajansı) 2018 yılı Kasım-Aralık dönemi Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanan ve hibe almaya hak kazanan  “Meslek Lisesi Öğretmenlerinin Ar-Ge, İnovasyon ve Girişimcilik Kapasitelerini Artırma”  Eğitimleri tamamlandı.

23 Nisan 2019 - 23:02
Reklam

BEBKA DESTEKLİ İNAVASYON EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

 

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü BEBKA (Bursa-Eskişehir-Bilecik Kalkınma Ajansı) 2018 yılı Kasım-Aralık dönemi Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanan ve hibe almaya hak kazanan  “Meslek Lisesi Öğretmenlerinin Ar-Ge, İnovasyon ve Girişimcilik Kapasitelerini Artırma”  Eğitimleri tamamlandı.

2-5 Nisan tarihleri arasında Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, 16-19 Nisan tarihleri arasında Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde 2 ayrı grup için organize edilen eğitimlere meslek liselerinde görev yapan toplam 81 öğretmen katıldı. 

Toros Üniversitesi Öğretim Görevlisi Kamuran Öztop’un görev aldığı; temelinde AR-GE, İnovasyon, Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarının Korunması, Teknoloji Temelli Girişimcilik konuları bulunan eğitimler içinde Ar-Ge Projeleri Yazma Atölyeleri de gerçekleştirildi.

Bu haber 191 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz
Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz
Pucca Gerekçeli Kararı Sosyal Medya Hesabından Paylaştı
Pucca Gerekçeli Kararı Sosyal Medya Hesabından Paylaştı